Loading...

Hayalinizdeki Alan Adını Hemen Bulun!

.com
104,39
.net
135,74
.org
94,15
.us
128,53
.co
298,85
.in
73,04
.biz
183,39
.site
10,34

Sadece
104,39
dan başlayan fiyatlarla alan adınıza hemen sahip olun.

E-Ticaret Paketleri

Türkiye E-ticaret altyapısına özel hazırlanmış yazılım paketlerimiz.

Ekonomik Paket

Ekonomik Paket

1.750
Standart Paket

Standart Paket

2.500
Profesyonel Paket

Profesyonel Paket

4.000
Kurumsal Paket

Kurumsal Paket

7.500

Paketleri karşılaştırmak için lütfen buraya tıklayınız.

Neden Weberka E-Ticaret Yazılımı?

PHP E-Ticaret Yazılımı

Weberka E-ticaret Yazılımı, domain adına lisanslı bir PHP e-ticaret yazılımıdır. Açık kaynak kodlu modüller ve şablon dosyalarını dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve ömür boyu kullanabilirsiniz.

Güçlü SEO Desteği

Weberka E-ticaret Yazılımı, SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, sitemap tanımlama ve otomatik keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunar.

Sağlam Alt Yapı

Weberka E-ticaret Yazılımı, Türkiye e-ticaret altyapısına özel hazırlanan alt yapısıyla ve deneyimli tasarım ve yazılım ekibi tarafından sürekli olarak geliştirilmektedir.

Ekonomik Fiyatlar

Weberka E-ticaret Yazılımı kiralık değildir, ödeyeceğiniz ücret tek seferliktir. Bu yüzden (sunucu hizmetleri hariç) yıllık kira ödeme vb. ekstra ücretlerle karşılaşmadan sadece işinize odaklanırsınız.

Pazaryeri Entegrasyonu

Tüm Weberka e-ticaret paketlerinde bir çok pazaryeri entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. Ürünlerinizi pazar yerlerine entegre mağazalarınıza tek tuşla listeleyebilir ve gelirinizi artırabilirsiniz.

Kolay Tasarım

Werberka'nın diğer e-ticaret yazılımlarından ayıran özelliği tüm site ve e-postaların şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/CSS bilginiz ile tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz bir çok ödeme modülü kurulu olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece bir kaç saniyenizi alacaktır.

XML Entegrasyon

Werberka e-ticaret yazılımı ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktılarını kullanarak fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.

XML Çıktıları

Weberka e-ticaret yazılımında 24 adet XML Çıktı desteğinden yararlanabilirsiniz. Yönetimi panelinizdeki aktif edebileceğiniz XML çıktı desteğiniz ile fiyat karşılaştırma sitelerinde aynı gün yerinizi alabilirsiniz.

Rakip Fiyat Analizi

Opsiyonel olarak sunulan Rakip Fiyat Analizi modülü ile, en çok kullanılan pazaryerlerindeki fiyatlar ile ürün fiyatınızı otomatik / günlük olarak karşılaştırıp, sürekli en uygun fiyatı sunabilirsiniz.

Sosyal Medya

Weberka e-ticaret paketinize opsiyonel olarak Facebook/Google Application ve Login desteğini ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi aynı gün içerisinde Facebook sayfanız içerisinde listeleyebilir, çok düşük maliyet ile ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz. Modül ücretini tek bir defa ödersiniz.

Instagram

Weberka e-ticaret paketinize opsyionel olarak sunulan Instagram Feed desteği ile, Instagram sayfasınzda paylaştığınız resimleri, kendi sitenizde dinamik olarak yayınlayabilir, her bir post içeriisnde bulunan ürünleri eşleştirebilirsiniz.

Google Desteği

Weberya e-ticaret paketlerinde, Google Analytics, Goole Rich Snippets, Google Sitemap / Imagemap XML, Google Merchant XML, Google Reconversion, Google Purchases ve Google Re-marketing desteği standart olarak gelir.

Satış Promosyonları

Weberka'da sürekli artan sayıda promosyon / kampanya desteği bulunur. Ör; Sitenizde bir süre gezinen bir kullanıcıya promosyon teklifi sunabilir, kampanya kelimesi ile gelen / davet eden / yorum yazan kullanıcılara otomatik puan yükleyebilirsiniz.

Rest API Servisi

Rest API desteği sunan 3rd party bir yazılım (muhasebe, istatistik, mobile application, e-ticaret yazılımı) ile ürün,kategori,marka,siparişler ve kullanıcı servislerine okuma ve yazma desteği sunabilirsiniz.

Kargo API Entegrasyon

Weberka altyapısında desteklenen kargo firmaları ile API entegrasyonu kullanabilir, kullanıcılarınıza anlık kargo durumunu sitenizden gösterebilirsiniz. API desteği olmayan kargo firmalarında ise manuel takip no ve URL adresi girebilirsiniz.

Kullanıcı Daveti

Site üyeleriniz sadece kullanıcı e-posta adreslerini girerek, ilgili kullanıcılara davet mesajı gönderebilir, kazandırdığı üyelerin yaptığı alışverişlerinden para-puan kazanabilirler.

Affilate Banner Desteği

Diğer sitelere sunacağınız, affilate kazanç sistemi ile, en düşük maliyetle sitenizi en geniş kitlelere ulaştırabilir, ödemeyi sadece ziyaretçi geldiğinde ve/veya alışveriş yaptığında yaparsınız.

Online Resim Editorü

Yönetim panelindeki Resim Editörü ile, her bilgisayardan ürün / kategori/ marka/ kampanya resimlerinizi bir resim edtöründe düzenler gibi kişisellştirebilir, kırpabilir ve boyutlandırabilirsiniz.

GittiGidiyor API

Tüm Weberka e-ticaret paketlerinde GittiGidiyor API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. GittiGidiyor kategori bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla GittiGidiyor sitesinde listeleyebilirsiniz.

N11 API

Tüm Weberka e-ticaret paketlerinde N11 API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. N11 kategori bilgisini tanımladığınız ürünlerin tek tuşla N11 kontrol panelinize yükleyebilirsiniz.

Trendyol API

Tüm Weberka e-ticaret paketlerinde Trendyol API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. Trendyol kategori bilgisini tanımladığınız ürünlerin tek tuşla Trendyol kontrol panelinize yükleyebilirsiniz.

HepsiBurada API

Tüm Weberka e-ticaret paketlerinde HepsiBurada API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. HepsiBurada excel ile tanımladığınız ürünlerini HepsiBurada kontrol panelinize yükleyebilir / otomatik güncelleme yapabilirsiniz.

Amazon API

Tüm Weberka e-ticaret paketlerinde Amazon API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. Amazon kategori / barkod / asin bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla Amazon sitesinde listeleyebilirsiniz.

Akakçe API

Tüm Weberka e-ticaret paketlerinde Akakçe API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. XML / Akakçe Bot ile çekilen ürünlere ait siparişleri otomatik olarak panelinize çekebilir, sipariş durumlarını tek panelden yönetebilirsiniz.

Online Dosya Yöneticisi

Tüm Weberka e-ticaret paketlerinin yönetim panelinde bulunan Dosya Editörü ile, FTP programı kullanmadan sunucuzdaki dosyaları panel üzerinden inceleyebilir, toplu olarak dosya / resim yüklemesi yapabilirsiniz.

E-Bülten Gönderimi

Weberka e-ticaret yazılımı ile e-bülten/site üyelerine toplu mesaj/promosyon gönderebilir, istatistiklerini yönetim panelinizden takip edebilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki e-posta listesini tek adımda listenize ekleyebilirsiniz.

E-posta Raporları

Weberka panelinden klasik e-posta raporlara artı olarak siteden gönderilen e-postaların durum ve içeriklerini görütüleyebilirsiniz. Böylece sunucunuzdaki bir problemden dolayı hiçbir e-posta'yı kaçırmamış olursunuz.

SMS Gönderim Desteği

Weberka ile opsiyonel olarak müşterilerinizin sipariş durumlarını SMS ile bilgilendirebilir, toplu SMS gönderebilir, gönderdiğiniz SMS raporlarını gerçek zamanlı yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.

B2B Kullanım Desteği

Weberka ile dilerseniz sitenizi sadece bayilere açabilir, gruplandırdığınız bayilere farklı indirim oranı tanımlayabilir, onlara özel XML ürün servisi sunabilir, bayi bakiye ödemelerini tahsil edebilirsiniz.

Detaylı İstatistikler

Weberka yönetim paneli üzerinden klasik e-posta istatistiklere artı olarak illerin, kullanıcıların, ödeme yapılan bankaların cirosuna iki tarih aralığı üzerinden grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.

Çoklu Dil Kullanımı

Weberka e-ticaret paketinize opsyionel olarak satın alabileceğiniz çoklu dil desteği vardır. Eklenti ile yazılıma dilediğiniz kadar dil ekleyebilir, çevirileri tek panelden, hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

E-Tahsilat Sistemi

E-Tahsilat şablonu ile, e-ticaret sitenizden bağımsız olarak, direkt bir ödeme formu ile tahsilatlarınızı yapabilirsiniz. Ödeme yapacak kişi, sadece temel kişisel bilgilerin verip, kredi kartı ile hemen ödemeyi tamamlayabilir.

Ticket Destek Sistemi

Weberka e-ticaret paketinize opsiyonel olarak satın alabileceğiniz Departman Destekli Ticket Mod ile, müşterilerinize farklı departmanlara ticket açmasını, yönetim panelinde de her departmanı farklı bir yönetiticinin yönetmesini sağlayabilirsiniz.

Canlı Destek

Weberka e-ticaret paketinize opsiyonel ekleyeceğiniz Canlı Destek modülü ile ziyaretçilerinizn ürünler hakkında sorularını anında yanıtlayabilir, kısa sürede ziyaretçi / alışveriş dönüşüm oranını yükseltebilirsiniz.

Mobil Satış Desteği

Weberka e-ticaret paketlerindeki tüm şablonlar Responsive (Mobil Uyumlu) tasarıma sahiptir. Bu yüzden ziyaretçileriniz ürünleri akıllı cihazlardan inceleyebilir ve satın alma işlemini yapabilirler.

Ürün Kiralama Desteği

Weberka e-ticaret paketinize opsiyonel olarak satın alabileceğiniz Kiralama Modülü ile, ürünlerinizi seçtiğiniz şehirlere asgari gün sayısı kadar kiralayabilir, panelinizden ürünün müsait olmadığı günlerin girişini yapabilirsiniz.

Sektörel Deneyim & Güçlü Kadro

Weberka, VAGON DİJİTAL Reklam AJansı bünyesinde E-Ticaret Yazılımları ağırlıklı olmak üzere e-ticaret çözümleri ve tasarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Ajans çatısı altında 7 yıllık sektörel deneyime sahip tasarım ve yazılım ekibi bulunan Weberka, müşterilerinin e-ticaret alanındaki rekabetlerini artırmaya yönelik çalışmayı amaçlamaktadır.

Hakkımızda

cPanel Plesk Litespeed Cloudlinux Microsoft.net Comodo Visa/Master
ABONE OL
Top